Josef Strnad - Dívka na louce

Olej na kartonu, 39x29 cm. Signováno vlevo dole Jos. Strnad. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Sklo v rohu prasklé.

o autorovi: 1889, Žižkov - 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

300168. Dívka na louce
Dražba ukončena:21.08.2019 20:19:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 14.08.2019 22:10:30 5212