Josef Strnad - Chodské přástky

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 70x50 cm, signováno vlevo dole Jos. Strnad, datováno 1930, rám.

Pozn.: Vzadu autorský štítek a číslo. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889, Žižkov - 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

13838. Chodské přástky
Dražba ukončena:26.10.2017 20:36:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 000 Kč