Josef Strnad - Boží muka

Olej na kartonu, 34x50 cm, signováno vpravo dole Jos. Strnad, nerámováno.

o autorovi: 1889, Žižkov - 1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

8089. Boží muka
Dražba ukončena:22.02.2017 19:34:45
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč