Olej na kartonu, 24x19 cm, rám, pasparta, signováno vpavo dole.
Poz.: Rám místy popraskaný.
1899 Praha
Umělecká škola Záhřeb, pak AVU Praha. Maluje hlavně národopisné figurální žánry, Chodsko, jižní Čechy a Jugoslávie. Mnoho samostatných výstav, souborná v Rubešově galerii v roce 1944.