Josef Straub 1. třetina 19. století - Figurální dřevěné řezané hodiny

Dřevo a mosaz, celková výška 60 cm. Hodiny jsou vyřezávané. Značeni J. Straub Wien.

Pozn.: Některá místa poškozena, noha psa a hlaveň flinty jsou v pytlíku na opravu. Původní klíček přiložen. Bez záruky chodu a přesnosti.

Josef Straub 1. třetina 19. století
153983. Figurální dřevěné řezané hodiny
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:02:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 30.01.2026 0:08:04 19341