Josef Štolovský - V dílně

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno špatně čitelně J. Štolovský. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

22832. V dílně
Dražba ukončena:27.09.2018 22:17:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč