Josef Štolovský - Soubor 8- mi prací s květinovými motivy

Litografie, všechny 31x23 cm. Všechny signovány J. Štolovský. Zaskleny.

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

302607. Soubor 8- mi prací s květinovými motivy
Dražba ukončena:13.12.2019 20:09:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 000 Kč