Josef Štolovský - Sosny

Olej na kartonu, 50x64 cm. Signováno vlevo dole Jos. Štolovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

108113. Sosny
Dražba ukončena:27.12.2023 22:26:11
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč limit (27.12.2023 22:23:11) 11432
1 000 Kč 27.12.2023 15:52:26 13222