Josef Štolovský - Koupání

Olej na kartonu, 25x30 cm. Signováno vlevo dole Štolovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

92467. Koupání
Dražba ukončena:26.03.2023 20:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč