Josef Štolovský - Dřevorubci u ohýnku

Olej na plátně, 95x75 cm. Signováno vlevo dole J. Štolovský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Malba odborně vyčištěna. Restaurováno.

Nejdelší strana: 95 cm

o autorovi: 1879 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

72937. Dřevorubci u ohýnku
Dražba ukončena:24.02.2022 20:16:25
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč