Olej na plátně, 33x42 cm. Signováno vpravo dole Jos. Stegl 34. Rámováno.
Pozn.: Zezadu přípis.
Nejdelší strana: 49 cm
o autorovi: 1895-1966
Narodil se v Děčíně. Své náměty pro krajinomalby čerpal především z oblasti Děčínska, labského údolí a Českého středohoří.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 39 000 Kč.