Josef Stegl

58427. U Kirchlein

popis: Olej na plátně, 41x32 cm. Signováno vlevo dole Jos. Stegl. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895-1966
Narodil se v Děčíně. Své náměty pro krajinomalby čerpal především z oblasti Děčínska, labského údolí a Českého středohoří.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč.

zbývá: 8 dnů, 4 hodin

konec dražby: 28.04.2021 19:31:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 12 000 Kč