Olej na plátně, 48x62 cm. Signováno vpravo dole J. Š. Maleček. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1890 - 1983
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč