Olej na plátně, 24x29 cm, signováno vpravo dole J. Š. Maleček, rám.
1890, Brno - 1983
Žák UMPRUM v Praze (prof. Dítě, Kysela a Schikaneder). Poté studia na AVU v Praze (1920-1923; prof. Pirner). Studijně vycestoval do Jugoslavie, Podkarpatské Rusi a Rakouska. Vystavoal zejména na našem území.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.