Josef Šťastný - Fantazie

Kombinovaná technika, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Jos. Šťastný. Rámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

doporučujeme
119412. Fantazie
Zbývá:5 dnů, 1 hodin
Konec dražby:07.07.2024 20:13:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 100 Kč