Josef Šlár

304357. Teplá v létě

popis: Olej na sololitu, 26x64 cm. Signováno vpravo dole Šlár J. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

dražba ukončena: 08.04.2020 20:09:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 02.04.2020 12:30:33 4441