Josef Šlár

304394. Tání v Černém dolu

popis: Olej na kartonu, 34x50 cm. Signováno vpravo dole Šlár J. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

dražba ukončena: 11.04.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 09.04.2020 13:01:34 6490