Josef Šlár

303007. Pohled na Holešovice

popis: Olej na plátně, 45x80 cm. Signováno vpravo dole Šlár J. Rámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

dražba ukončena: 02.01.2020 20:12:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 27.12.2019 22:58:40 5215