Josef Šlár

302956. Pobřeží Nesebru

popis: Akryl na plátně, 40x66 cm. Signováno vpravo dole Šlár J. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

dražba ukončena: 31.12.2019 20:02:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (31.12.2019 8:26:36) 5215