Josef Šlár

304379. Opadané pivoňky

popis: Olej na plátně, 60x46 cm. Signováno vpravo dole Šlár J. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

dražba ukončena: 10.04.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 03.04.2020 10:01:56 766