Nejdelší strana: 32 cm
Ofset, 17x19 cm. Signováno vpravo dole v tisku Skupa a originál podpis J. Skupa. Rám, sklo. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1892 - 1957 Český loutkoherec, zakladatel Divadla Spejbla a Hurvínka.