Josef Skupa - Spejbl a Hurvínek

Nejdelší strana: 33 cm

Ofset, 24x18 cm. Signováno vpravo dole v tisku Skupa a originál podpis J. Skupa s věnováním. Rám,  pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1957
Český loutkoherec, zakladatel Divadla Spejbla a Hurvínka.

120926. Spejbl a Hurvínek
Dražba ukončena:04.08.2024 21:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč