Nejdelší strana: 33 cm
Ofset, 24x18 cm. Signováno vpravo dole v tisku Skupa a originál podpis J. Skupa s věnováním. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1892 - 1957
Český loutkoherec, zakladatel Divadla Spejbla a Hurvínka.