Josef Skupa - Setkání u stolku

Kresba, 15x14 cm. Signováno vpravo dole Skupa 18. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1957
Český loutkoherec, zakladatel Divadla Spejbla a Hurvínka.

37358. Setkání u stolku
Dražba ukončena:14.11.2019 19:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč