Josef Šíma - Ženský akt

Kresba, 19x12 cm. Signováno vpravo dole J. Šíma 69. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1891 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 000 Kč.

46394. Ženský akt
Dražba ukončena:24.06.2020 22:53:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč