Litografie, 41x33 cm, signováno vpravo dole Josef Šíma, pasparta.

o autorovi: 1891 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 31 000 000 Kč.

15427. La troisième sex...
Dražba ukončena:24.01.2018 19:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč