Josef Sekyra - Stalo se v krajině

Kombinovaná technika, 46x38 cm. Nesignováno. Olištováno.

Pozn.: Jedna lišta chybí. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1942 – 2004
Malíř, sklářský výtvarník. Studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově. Zabýval se kresbou a malbou v expresivním stylu. Byl členem Volného sdružení pražských výtvarníků, s nimiž vystavoval. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách Alšovy jihočeské galerie a hojně v zahraničí (Itálie, Španělsko, Německo, Mexiko, Brazílie).

29821. Stalo se v krajině
Dražba ukončena:28.03.2019 19:59:06
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:7 000 Kč