Josef Schlesinger - Velké prádlo

Olej na plátně. 47x63 cm. Signováno vpravo dole J. Schlesinger. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

302402. Velké prádlo
Dražba ukončena:05.12.2019 20:22:36
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 200 Kč