Josef Rudolf

45371. Děvčátko

popis: Olej na plátně, 31x26 cm. Signováno vlevo dole Rudolf 1923. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Kouřimi roku 1883.
Celým jménem Josef Rudolf Nádeník. Studoval v Praze a Paříži.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 000 Kč.

dražba ukončena: 28.05.2020 20:20:56

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč