Josef Ptáček - Máky na Hané

Olej na kartonu, 53x60 cm. Signováno vpravo dole Jos. Ptáček. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1894 - ?
Malíř. Studoval na AVU v Praze.

67550. Máky na Hané
Dražba ukončena:17.10.2021 20:57:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč