Josef Pšurný - Cesta

Olej na kartonu, 49x66 cm. Signováno vpravo dole Pšurný 58. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 78 cm

o autorovi: 1918 – 2003
Malíř. Studoval na ŠUŘ v Brně. Věnoval se převážně krajinomalbě, také portrétu, figurální malbě a zátiší. Inspiraci nacházel ve svém rodišti (Uherský Ostroh) a jeho okolí. V 60. a 70. letech hledal nové formy vyjádření. Vystavoval v moravských galeriích.

Josef Pšurný
78513. Cesta
Dražba ukončena:29.05.2022 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.05.2022 7:13:06 4662
500 Kč 21.05.2022 23:36:14 1548