Josef Procházka - Zimní cesta

Olej na plátně, 33x46 cm. Signováno vlevo dole Jos. Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

vydraženo top posouzeno znalcem
82487. Zimní cesta
Dražba ukončena:31.08.2022 22:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:35 000 Kč