Olej na plátně, 33x46 cm. Signováno vlevo dole Jos. Procházka. Rámováno.
Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.
Nejdelší strana: 46 cm
o autorovi: 1909 - 1984
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč