Josef Procházka - Žena na poli

Olej na kartonu, 26x36 cm. Signováno vpravo dole Jos. Procházka. Rámováno.

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

56154. Žena na poli
Dražba ukončena:24.02.2021 21:36:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč