Josef Procházka - U rybníka

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Jos. Procházka. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

19622. U rybníka
Dražba ukončena:25.04.2018 19:42:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:27 000 Kč