Josef Procházka - U chalupy

Kresba, 35x48 cm, signováno vpravo dole Jos. Procházka, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

14592. U chalupy
Dražba ukončena:29.11.2017 20:21:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč