Josef Procházka - Rybář na ramenu řeky

Olej na překližce, 15x26 cm, signováno vlevo dole Jos. Procházka, rám.

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

17174. Rybář na ramenu řeky
Dražba ukončena:28.03.2018 19:01:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč