Josef Procházka - Rameno řeky

Olej na plátně fixováném na kartonu, 13x34 cm Signováno vpravo dole Jos. Procházka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
78845. Rameno řeky
Dražba ukončena:29.06.2022 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč