Josef Procházka - Procházka u vody

Olej na kartonu, 38x52 cm. Signováno vlevo dole Jos. Procházka. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

38547. Procházka u vody
Dražba ukončena:11.12.2019 19:17:40
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:27 000 Kč