Josef Procházka - Procházka krajinou

Akvarel na papíře, 10x14 cm. Signováno vlevo dole Jos. Procházka. Rám, sklo.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

57504. Procházka krajinou
Dražba ukončena:01.04.2021 21:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč