Josef Procházka - Podzimní procházka

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole Jos. Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu razítko Choděrova galerie.

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

47336. Podzimní procházka
Dražba ukončena:29.07.2020 22:00:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:29 000 Kč