Josef Procházka - Podzimní krajina s rybníčkem

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 20x21 cm, signováno vpravo dole Jos. Procházka, rám.

Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

12231. Podzimní krajina s rybníčkem
Dražba ukončena:20.09.2017 18:49:53
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč