Josef Procházka - Na procházce s psíkem

Akvarel, 13x24 cm. Signováno vlevo dole Jos. Procházka. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1909 - 1984
Narodil se v Horních Krutech. Žák AVU (1929-1936, prof. Nejedlý). Věnoval se krajinomalbě a zátiší. Své obrazy vystavoval na samostatných i kolektivních výstavách v Rubešově galerii v Praze i v Pardubicích. V období komunismu vyvážel většinu svých obrazů do Ameriky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

63577. Na procházce s psíkem
Dražba ukončena:25.08.2021 22:48:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč