Akvarel, 13x24 cm. Signováno vlevo dole Jos. Procházka. Rám, pasparta, sklo.
o autorovi: 1909 - 1984
Narodil se v Horních Krutech. Žák AVU (1929-1936, prof. Nejedlý). Věnoval se krajinomalbě a zátiší. Své obrazy vystavoval na samostatných i kolektivních výstavách v Rubešově galerii v Praze i v Pardubicích. V období komunismu vyvážel většinu svých obrazů do Ameriky.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč