Josef Procházka - Na dvorku

Olej na kartonu, 24x36 cm. Signováno vlevo dole Jos. Procházka. Rám.

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

29524. Na dvorku
Dražba ukončena:27.03.2019 19:45:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč