Josef Procházka - Česká chaloupka v Kamenné Lhotě

Kresba, 38x54 cm. Signováno vpravo dole Jos.Procházka. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

42183. Česká chaloupka v Kamenné Lhotě
Dražba ukončena:25.03.2020 19:30:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 000 Kč