Josef Procházka - Barchovice

Olej na plátně, 57x94 cm. Signováno vpravo dole Jos. Procházka. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

58609. Barchovice
Dražba ukončena:29.04.2021 19:22:15
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:60 000 Kč