Josef Procházka - V zimě na kraji lesa

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vlevo dole, rám.

1909, Horní Kruty - 1984, Praha

1509. V zimě na kraji lesa
Dražba ukončena:26.11.2014 19:23:30
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:20 000 Kč