Josef Procházka - U statku

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vpravo dole Jos. Procházka, rám.

1909, Horní Kruty - 1984, Praha

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Doba vzniku kolem roku 1930.

4322. U statku
Dražba ukončena:31.03.2016 22:10:43
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč