Josef Procházka - Tání

Olej na kartonu, 50x36 cm, rám (mírně poškozen).

1030. Tání
Dražba ukončena:26.03.2014 20:59:57
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč