Josef Procházka - Stromovka

Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vpravo dole Jos. Procházka, rám.

o autorovi: 1909 - 1984

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 710 000 Kč

6826. Stromovka
Dražba ukončena:25.01.2017 18:22:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:23 000 Kč