Josef Procházka - Poslední sníh

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Jos. Procházka, rám.

1909, Horní Kruty - 1984, Praha

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Obraz byl v minulosti restaurován.

3170. Poslední sníh
Dražba ukončena:25.11.2015 20:41:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč