Josef Procházka - Podzimní nálada

Olej na lepence, 24,5x34,5 cm, signováno vpravo dole Jos. Procházka, rám, pasparta, zaskleno.

1909, Horní Kruty - 1984, Praha

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

5884. Podzimní nálada
Dražba ukončena:26.10.2016 20:02:19
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč